ШвидкоГрошi робить кредити доступними

49Кредит готівкою – це швидкий і зручний спосіб позичити гроші на термінові витрати до зарплати. Однак, коли звертаєшся за грошима в різні кредитні компанії або банки, натрапляєш на безліч “підводних каменів”. Починають розповідати про обов’язкове офіційне оформлення, просять надати довідку про доходи за останні 6 місяців. Є навіть компанії, які вимагають вносити перші внески або плату за розгляд заявки. Незважаючи на те, що в рекламі пишуть про миттєві кредити готівкою – отримати гроші виявляється набагато довше і складніше.

ШвидкоГрошi працює на ринку мікрокредитування України вже більше 5-ти років. За цей час ми розробили простий і доступний продукт – кредит готівкою за 20 хвилин, який можуть отримати всі бажаючі віком від 18 до 60 років при наявності постійного трудового доходу. Вам більше не доведеться заповнювати стоси документів і надавати довідки з роботи. Для оформлення позики потрібні паспорт і код. Кредит готівкою можуть отримати всі, навіть, якщо Ви працюєте неофіційно.

Процедура отримання грошей в ШвидкоГрошi дуже проста:

  • візьміть паспорт, код і зверніться до відділення;
  • за 10 хвилин ми оформимо заявку на отримання кредиту;
  • протягом наступних 10 хвилин буде прийнято рішення про видачу грошей.

Ми кредитуємо при наявності відкритих кредитів в інших банках і з будь-якою кредитною історією. Звернувшись в ШвидкоГрошi, Вам не доведеться просити знайомих поручитися за Вас, залишати в заставу свої цінні речі, а потім турбуватися за їх збереження – ми видаємо кредити без застав і поручителів.

Взяти кредит в ШвидкоГрошi Ви можете без зайвих питань і проблем в зручному для Вас відділенні компанії, які працюють у всіх великих містах країни. Приходьте до нас і переконайтеся, що кожне слово, написане в рекламі, відповідає дійсності. Ми дійсно видаємо гроші до зарплати за 20 хвилин всім бажаючим без паперової тяганини, застав і поручителів. Наші співробітники – професіонали в питаннях кредитування. Вас завжди зустрінуть з посмішкою, оперативно дадуть відповідь на питання, підберуть вигідні для Вас умови, швидко оформлять і видадуть гроші.

Бажаєте отримати гроші готівкою в Україні – телефонуйте 0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).