ШвидкоГроші конкурсМы постійно винаходимо способи порадувати наших Клієнтів! Цього разу ми вирішили розіграти призи серед учасників нашої групи на Facebook. Головний приз – новенький смартфон Samsung Galaxy Grand Prime, а також три промо-набори! Хочешь? Зовсім небагато відділяє тебе від головного приза, а твоїх друзів від додаткових подарунків!

Умови участі в акції такі ж прості, як і процедура отримання експрес-кредиту в ШвидкоГроші. Всі дії займуть не більше п’яти хвилин. Для того, щоб взяти участь у акції, потрібно бути підписчиком нашої групи на Facebook https://www.facebook.com/sgroshicomua/. Для тих, кого ще немає в цій популярній мережі, є чудова можливість там зареєструватися!

Переходьте, виконуйте нескладні інструкції та приймайте участь у акції, щоб отримати можливість виграти. Зроби репост запису у себе на сторінці, відмітьте трьох друзів, та чекайте на 12 жовтня. Саме в цей день буде оголошений щасливець, який отримає новий смартфон від компанії ШвидкоГроші. Якщо у вас з’являться запитання про умови та реєстрацію, – пишіть, і ми з радістю допоможемо розібратися у всіх ваших тонкощах. З повними правилами акції Ви можете ознайомитись тут. Бажаємо успіху всім нашим участникам, и памятайте – перемогти може кожен!