Переїзд відділення ШвидкоГроші в Білій Церкві

DSCN0230Шановні Клієнти, відділення ШвидкоГроші в Білій Церкві переїхало ближче до зупинки громадського транспорту і тепер ми розташовані на першому поверсі. Знайти нас стало простіше, а добиратися зручніше. Нова адреса відділення – вул. Ярослава Мудрого, 29.

Нове відділення ШвидкоГроші розташоване в центрі міста. Щоб приїхати до нас, скористайтеся номерами маршруток – 14, 15, 17, 19, 21. Вийти необхідно на зупинці “Торговий центр”. Ми знаходимся через дорогу від ТРЦ “Гермес”.

Виникли непередбачені витрати? Терміново потрібні гроші, а зарплата буде пізніше? Чекаємо Вас у відділенні ШвидкоГроші. Тут Ви отримаєте потрібну суму до зарплати. Для оформлення грошей досить мати з собою паспорт, код і прийти до відділення. Швидко, всього за 20 хвилин, Ви отримаєте гроші готівкою на будь-які потреби. Оформіть кредит без довідки про доходи, застави і поручителів. Отримати гроші у нас Ви можете навіть, якщо працюєте неофіційно, з будь-якою кредитною історією.

Ставши нашим постійним клієнтом, Ви можете взяти гроші в будь-якому відділенні ШвидкоГроші по всій території України менш ніж за 5 хвилин. У будь-якому куточку країни Вас зустрінуть усміхнені і ввічливі співробітники, підберуть зручні для Вас умови кредитування. При повторному оформленні кредиту, досить пред’явити паспорт.

Кредит від ШвидкоГроші зручний і простий в користуванні. Ви можете сплачувати позику повністю або частинами. Можете продовжувати терміни або, навпаки, робити дострокове погашення. Вносити платежі можна у відділенні ШвидкоГроші, через банк або, навіть не покидаючи домівки, через інтернет.

Ради підкріпити Вас грошима в будь-який момент, адже ШвидкоГроші – Ваш надійний фінансовий партнер. Працюємо для Вас в Білій Церкві за адресами:

  • вул. Ярослава Мудрого, 29 (зупинка “Торговий центр”);
  • вул. 50 років Перемоги, 58В (зупинка “Критий ринок”);
  • вул. Леваневського, 53Г (зупинка “ДК Росава”).

Відділення ШвидкоГроші працює без перерви і вихідних:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу та неділю з 10.00 до 19.00

Більш детальну інформацію можете дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 01
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).