При виборі компанії для отримання мікрозайму кожна людина виділяє для себе ряд переваг. Згідно з опитуванням, найголовнішим критерієм для майбутніх позичальників при оформленні кредиту на короткий термін є наочне підписання наданих документів. Тому, з 2012 року ШвидкоГроші продовжує відкривати нові відділення по Україні, щоб Клієнти були впевнені, що умови кредитування прозорі і діють до моменту погашення кредиту. Раді повідомити Вам про відкриття першого відділення в місті Світловодськ Кіровоградської області за адресою: вул. Героїв України 106-б.

Перше відділення у Светловодську знаходиться біля ринку "Світанок". Навпроти офісу Ви можете побачити магазин "3001 дрібниця", а також поруч магазин "Оптовичок". Добратися до офісу можна на таких маршрутках: №2, 2а, 9, 11, 23.

Звертаючись уперше Ви можете оформити до 10 000 гривен усього лише за 20 хвилин. Для цього потрібні тільки паспорт і код. Перший кредит без застави і поручителів в ШвидкоГроші Ви отримуєте у відділенні, щоб наочно ознайомитися з договором компанії.

На сьогодні наші Клієнти можуть скористатися грошима не виходячи з дому - в особистому кабінеті. Це дуже зручна функція! У Вас завжди є можливість перевірити статус свого кредиту. 

У ШвидкоГроші Ви завжди отримаєте підтримку з боку співробітників, а також якісний і комфортний сервіс!

Наші двері відкриті для Вас щодня: 

з понеділка по п'ятницю - з 8 00 до 20 00; 

в суботу і воскресіння - з 10 00 до 19 00. 

Для подання заявки на отримання грошей подзвоніть за номером: 

093 170 10 09; 

0800 50 10 20 (безкоштовний дзвінок з будь-яких телефонів).Підписуйтесь на наш Youtube канал та дізнавайтесь більше про ШвидкоГроші.