На яких умовах можна отримати кредит в Україні

Кредит – доступний фінансовий інструмент, за допомогою якого можна швидко вирішити проблеми з грошима. Але також, кредит – це серйозне зобов’язання, тому перш ніж звертатися за кредитом, необхідно добре вивчити всі правила і умови кредитування. Щоб вибрати найвигіднішу пропозицію, треба звернути увагу на кілька основних факторів, і тоді позичальника не будуть чекати неприємні сюрпризи.

Люди завжди займали, і будуть займати гроші, і щоб робити це з найбільшою вигодою для себе, варто заздалегідь з’ясувати, що потрібно для того, щоб оформити кредит.

Різниця між банківськими позиками та експрес кредитами

Звертатися за грошима в банки варто, якщо потрібна велика сума грошей на довгий термін. Наприклад, на 2-5-10 років. Щоб взяти іпотеку або автокредит, необхідна серйозна застава, значний перший внесок і великий пакет документів, збір якого може зайняти кілька днів. Людині, що працює не просто обійти всі потрібні інстанції, враховуючи, що їх години роботи найчастіше, збігаються з її робочим графіком. Але банки намагаються убезпечити себе від легковажних або безвідповідальних позичальників, тому вимагають довідку про доходи, надійних поручителів, заставне майно.

Етап збору та перевірки документів іноді займає до 7-8 днів, виняток становить розстрочка на покупку товарів, яка оформляється прямо в супермаркеті. Але чи можна отримати кредит швидше, без бюрократії?

Термінові кредити можно отримати в мікрофінансових організаціях. Це невеликі суми грошей, в середньому від 1000 до 10000 гривень, які можна зайняти у МФО на термін до одного місяця. Найчастіше для нових клієнтів встановлюють ліміт в 2000-3000 гривень, але в компанії ШвидкоГроші він більше. При першому зверненні позичальник може отримати кредит на 5000 гривень строком до 14 днів.

Що потрібно, щоб взяти швидкий кредит в компанії ШвидкоГроші:

 • Бути громадянином України.
 • Пред’явити оригінал паспорта.
 • Податковий код.
 • Вік позичальників – від 18 до 60 років.
 • Довідка про доходи не вимагається, але важлива наявність доходу.

Це дуже лояльні умови видачі кредиту. Позичальнику не обов’язково мати хорошу кредитну історію, менеджери не спираються на його фінансову репутацію, приймаючи рішення по заявці. Тому швидкий кредит від ШвидкоГроші може стати у пригоді, коли терміново знадобилися гроші на повернення боргів або внесення платежів за іншими кредитами.

Приймаючи заявку, менеджери не вимагають привести поручителів або внести заставу. Головним фактором при вивченні заявки є наявність доходу у клієнта і його здатність повернути кредит.

Як видають кредит в ШвидкоГроші

Кожен позичальник має можливість вибрати один з двох способів отримання грошей в кредит:

 • В офісі за допомогою менеджерів компанії.
 • Самостійно онлайн на сайті.

Якщо клієнт приходить в одну з філій, заповнити анкету йому допоможуть співробітники ШвидкоГроші. Вони пояснять, що потрібно, щоб взяти кредит, підкажуть, як краще заповнити бланки, розкажуть про правила погашення боргу. На цю процедуру клієнт витратить не більше 20 хвилин.

При оформленні кредиту онлайн позичальник реєструється на сайті сам. Спочатку треба вибрати суму і термін кредиту на головній сторінці за допомогою онлайн калькулятора. Потім заявник потрапляє на сторінку реєстрації, де вводить свою контактну інформацію, ПІБ, дані паспорта, джерела доходу.

Також треба верифікувати особисту карту банку – вона буде прив’язана до аккаунту клієнта. Це дозволяє захистити клієнтів від шахраїв, так як для отримання кредиту недостатньо одного паспорта, який можна вкрасти. Для верифікації треба також мати доступ до банківської карти і номеру телефону власника паспорта.

За допомогою інтернету можна взяти кредит в будь-який час дня і ночі, так як сайт працює 24 години на добу. Цей спосіб дозволяє економити час, не робити зайвих рухів, і зберігати мобільність, не привязуючи заявника до годинам роботи відділень.

Як легко отримати кредит

Звертаючись в компанії ШвидкоГроші, позичальнику не доведеться шукати відповіді на запитання «Чи дадуть мені кредит», адже кількість схвалених заявок становить 95-97%. Отримати мікропозику набагато простіше і швидше, ніж взяти кредит в банку. Щоб гарантувати позитивну відповідь на вашу заявку, слід зазначити 2  важливих нюанси:

 • Ні в якому разі не можна повідомляти про себе неправдиву інформацію. Платоспроможність клієнта перевіряє спеціальна програма, яка аналізує всі отримані дані, і спровокувати відмову може навіть проста помилка або описка в анкеті. Особливо важливо уважно перевірити заповнені бланки перед подачею заявки онлайн.
 • Головний критерій, за яким приймають рішення про видачу кредиту – це можливість клієнта повернути гроші. Тому корисно буде вказати всі можливі джерела доходу, щоб переконати менеджерів у своїй платоспроможності.

Кому дають кредит в ШвидкоГроші:

 • Людям, у яких немає офіційної роботи.
 • Домогосподаркам, жінкам в декреті.
 • Морякам, військовим.
 • Пенсіонерам, студентам.
 • Фрілансерам.

Якщо терміново знадобилися гроші, швидкий кредит – зручний і простий спосіб отримати потрібну суму. Для отримання кредиту потрібен мінімум документів, а процедура реєстрації і видачі кредиту займає менше 30 хвилин.