Куди звернутися, якщо терміново потрібні гроші?

Форс-мажори трапляються в житті кожної людини. Ви можете розпланувати бюджет на рік вперед, а потім потрапити в ситуацію, коли терміново потрібні гроші, а необхідної суми немає. Затримали зарплату, зламалася машина, загубився телефон – або підвернулася вдала пропозиція щодо розвитку бізнесу, варіантів може бути багато.

Є кілька способів зайняти гроші:

  • Банк.
  • Ломбард.
  • Позика у друзів.
  • Мікрофінансові компанії.

Якщо необхідно взяти кредит саме сьогодні, банки – це не вихід. Збір довідок і їх перевірка може зайняти 5-8 днів, і немає жодної гарантії, що заявка буде схвалена. Іноді є спокуса скористатися послугами ломбарду, але  зазвичай він пропонує надто низьку вартість тієї чи іншої речі. До того ж люди рідко викуповують свою власність, тому в ломбард є сенс здавати лише ті предмети, з якими не шкода попрощатися. Пощастило, якщо є матеріально забезпечені друзі або родина, але такі позики зазвичай викликають незручність в обох сторін. Тому найпростіший і найдоступніший варіант взяти кредит на потрібну суму – звернутися в кредитну організацію ШвидкоГроші.

Швидкий кредит – дійсно швидкий

Гроші в  компанії ШвидкоГроші завжди можна отримати в день звернення, за умови, що заявка на  отримання кредиту була подана в робочий час. Кредит можна отримати двома способами:

  • У філії в робочий час готівкою або  переказом на картку.
  • Переказом на карту після оформлення заявки онлайн на сайті.

Звернувшись в компанію за кредитом в перший раз, можна отримати гроші сумою від 400 гривень до 5000 гривень. Кредит можна отримати на 7 або 14 днів, в залежності від власного бажання. Якщо цього часу не вистачило, і треба продовжити термін кредиту, є можливість пролонгації терміну. Послуга доступна після сплати комісії за використані дні кредиту.

Повернути кредит можна раніше, ніж зазначено в договорі. У такому випадку клієнт сплачує лише дні фактичного користування кредитом. Комісія буде перерахована на його користь.

Швидкий кредит в інтернеті

Якщо гроші потрібні терміново і немає часу їхати до відділення, є можливість подати заявку на кредит на сайті. Новим клієнтам необхідно пройти реєстрацію, заповнивши анкету з контактною інформацією. Реєстрація займає не більше 10-15 хвилин, після чого програма перевірить дані клієнта, обробить заявку і видасть рішення.

Отримати перший кредит можливо лише у відділенні. Після повторного звернення, гроші можна буде отримати переказом на карту.

Умови отримання швидкого кредиту в ШвидкоГроші

Щоб отримати кредит вже сьогодні, необхідно:

  • Бути громадянином України.
  • Пред’явити оригінал паспорта та податковий код.
  • Бути у віці 18-60 років.
  • Мати постійний дохід.

Від заявника не вимагається довідки про доходи або офіційне працевлаштування, займ можуть отримати фрілансери, домогосподарки, студенти – головна умова, мати постійний дохід. Платоспроможність клієнта розраховує скорингова програма.

Якщо кредитні кошти погашено вчасно, статус клієнта підвищується. Після цього можна взяти кредит на більшу суму. Заявки постійних клієнтів обробляються швидше, і наступний займ можна отримати за 5 хвилин. Тому експрес займ в ШвидкоГроші – це найдоступніший спосіб терміново вирішити фінансові проблеми.