Як взяти кредит під вигідний відсоток і знизити переплату

Будь-який кредит видається під відсоток, це головне правило кредитування. Банк або приватний кредитор дають можливість позичальникові користуватися своїми грошима за певну плату. Комісія може бути високою і низькою, вигідною або не дуже. Позичити гроші без відсотків можна тільки у друзів або родичів. Але фінансові відносини з близькими людьми здатні викликати інші проблеми.

Швидкий кредит у ШвидкоГроші

Найбільш вигідний варіант – це взяти кредит на велику суму під невисокий відсоток. Але подати заявку на великий кредит можна тільки в банку, а через економічну нестабільність відсоток відмов у банківських структурах дуже великий. Головна перевага швидких кредитів у МФО – це відсутність бюрократичної тяганини. Не доведеться ходити по інстанціях, збираючи довідки, а потім тиждень чекати відповіді по заявці. Умови отримання мікропозики в ШвидкоГроші дуже м’які:

  • Українське громадянство.
  • Номер ІПН.
  • Оригінал паспорта з реєстрацією на території України.
  • Вік – 18-60 років.
  • Наявність доходу.

Процентна ставка по експрес-кредиту – як заплатити менше

Компанія ШвидкоГроші видає експрес-кредити за середньою в Україні процентною ставкою – під 2% в день. Клієнт може вибрати один з двох пакетів – кредит на 7 днів або кредит на 14 днів. Якщо взяти в кредит 2000 гривень під процентну ставку 2% на 7 днів, то розмір комісії, яку треба заплатити за кредит, складе 280 гривень.

Розмір комісії розраховується при укладенні договору, і позичальник відразу бачить загальну суму, яку потрібно погасити. Прихованих комісій і додаткових відсотків немає.

Є два способи зменшити підсумкову суму і заплатити за кредит менше:

  • Погасити кредит достроково. Позичальник оплачує тільки ті дні, протягом яких користувався грошима. При погашенні мікрокредиту раніше терміну, який вказано в договорі, менеджери компанії перерахують підсумкову суму. Розмір комісії буде знижений.
  • Погасити борг частинами. Відсотки нараховуються на ту суму, яка знаходиться на руках у позичальника. Якщо внести частину плати заздалегідь, залишок суми знизиться, як і розмір переплати.

Погашати кредит заздалегідь завжди вигідно, адже немає можливості прострочити виплати і допустити нарахування пені. Штраф за прострочення також нараховується щодня. Нарахування штрафів не варто допускати ні в якому разі, адже вони швидко збільшують суму боргу. Якщо клієнт розуміє, що не встигає повернути позику в строк, обумовлений у договорі, треба звернутися до менеджерів і активувати пролонгацію договору.

Пролонгація дозволяє продовжити термін позики на 7 або 14 днів. Активувати її дуже просто – достатньо виплатити накопичені відсотки. Включати пролонгацію можна багато разів – за правилами компанії кредитом дозволено користуватися до 3 років.

Де взяти мікропозику

Отримати позику в компанії ШвидкоГроші можна 2 способами:

  • Отримати гроші готівкою або на картку у відділенні компанії. В Україні відкрито більше 200 офісів, які знаходяться в найбільш зручних місцях міст. Співробітники організації допоможуть розібратися з договором, заповнити анкету.
  • Оформити заявку на кредит в інтернеті і отримати гроші на картку будь-якого українського банку. Клієнт може пройти реєстрацію на сайті, подати запит, а після позитивної відповіді підійти в офіс за грошима. Другий кредит перерахують відразу на карту – нікуди їхати не доведеться.

На отримання мікропозик в середньому знадобиться 20-30 хвилин. Для порівняння: щоб отримати позику в банку, необхідно зібрати пакет документів, на що знадобиться 1-2 дня, а після чекати відповіді на заявку іноді доводиться до тижня.

Як отримати кілька кредитів одночасно

Багатьох цікавить, чи можна  взяти кредит для погашення іншого кредиту. Тут є свої нюанси. МФО видають своїм клієнтам тільки один кредит за один раз. Подавати заявку на наступний кредит дозволено відразу після погашення поточного, але це навряд чи стане рішенням, якщо позичальникові видали менше грошей, ніж йому треба. У такій ситуації варто звернутися в мікрофінансову організацію, яка видає позики, не спираючись на кредитну історію позичальника.

Правила компанії ШвидкоГроші дозволяють видавати кредит клієнту, у якого є інші відкриті позики, банківські позики і мікрокредити. Тому у нас є можливість взяти позику, щоб закрити інші борги.