Здавалося б, у наш час взяти кредит простіше простого. Особливо, якщо вірити рекламним оголошенням. Насправді, коли терміново потрібні гроші, зустрічаєш певні перешкоди. Найчастіше, це вимога про надання довідки про доходи з місця роботи.

Щоб отримати довідку про доходи, потрібно у відділ кадрів подати письмову заяву на отримання довідки про зарплату і потім почекати близько 3-х робочих днів, поки роботодавець підготує та видасть бажаний документ. При цьому, не кожна працююча людина може отримати довідку про свою заробітну плату. Багато людей працюють без офіційного оформлення та попросити довідку просто нема в кого. Виходить, що швидко оформити кредит можуть далеко не всі.

Компанія ШвидкоГроші видає кредити без будь-яких документів з роботи. Для оформлення позики знадобляться тільки паспорт та код. При цьому працювати можна навіть не офіційно або ж на себе без реєстрації. Ми спростили умови видачі кредитів так, що кожен повнолітній житель України може скористатися кредитом в будь-якому куточку країни.

Взяти кредит в ШвидкоГроші дійсно просто і доступно для Всіх. Підібрати зручне відділення для отримання позики можна за номером 0800 50 10 20 (дзвінки безкоштовні для всіх телефонів).