Як вчасно сплатити кредит

Звертаючись за позикою в кредитну компанію, мало хто очікує, що навряд чи впорається з обслуговуванням боргу. Як показує практика, для деяких це виявляється складним завданням. Виникає безліч раптових обставин. Зараз, в період Новорічних і Різдвяних свят, треба звернути увагу на дати всіх майбутніх платежів.

Давайте розберемося, чим може обернутися сплачений займ пізніше призначеного, в кредитному договорі, дня :

  • штраф;

  • заборона на отримання кредиту в майбутньому;

  • зіпсована кредитна історія;

  • судове втручання.

У наш час точно розрахувати сімейний бюджет на місяць буває складно і навіть самий зразковий позичальник може припізнитися з оплатою позики. Але завжди можна знайти вихід, головне прийняти вірне рішення в цій ситуації.

Наведемо приклад на умовах оплати кредиту в компанії ШвидкоГроші. Ви можете отримати гроші без застави і поручителів протягом 20 хвилин, строком на 7 і 14 днів. Умови користування засобами в ШвидкоГроші повністю прозорі. Дуже добре, якщо у Вас буде можливість погасити позику достроково - сума на погашення буде менше. Але бувають ситуації, коли у Клієнта немає потрібної кількості грошей, щоб сплатити кредит у встановлений термін. Тоді компанія ШвидкоГроші надає можливість відкласти платіж ще на 14 днів, при цьому Вам усього лише треба сплатити відсоток за користування, а не всю суму кредиту. Таким чином, Ви уникнете нарахування штрафу і інших наслідків, про які говорили раніше. У будь-який час дня і ночі Ви можете бачити статус свого кредиту за допомогою особистого кабінету.

Тому, щоб уникнути нарахування додаткових санкцій по кредиту треба:

  • знати всю інформацію про продукт (доступна сума, термін кредиту, % ставка);

  • уважно читати договір компанії і усі документи, які надаються на підпис;

  • знати всі можливі варіанти оплати;

І, звичайно ж, найголовніше - це сплачувати платіж вчасно!

Оформлення займу в ШвидкоГроші без запоруки і поручителів на короткий термін дуже корисна послуга, якщо користуватися нею правильно і дотримуватися всіх правил. Подати заявку можно не виходячи з дому. Просто наберіть за номером та заповніть невелику анкету:

0800 50 10 20 (безкоштовний дзвінок з будь-яких телефонів)