Як оформити онлайн кредит - ШвидкоГрошіРозвиток інтернет-технологій покликаний спростити життя рядовому користувачеві. А за часів постійної нестачі часу і шаленого ритму життя, не дивно, що вони почали застосовуватись банками в кредитуванні. Створення такої послуги як онлайн кредит – це істотний крок у бік поліпшення, спрощення та прискорення видачі грошей Клієнтам. Тому онлайн кредит має всі шанси стати лідером на ринку кредитування.

В Україні онлайн кредит тільки почав впроваджуватися, люди ще не знають, що це і як з ним працювати. Багато хто боїться, а раптом зроблю щось не так і залишуся з кредитом і без грошей. Поруч же немає кредитного консультанта, який скаже що і як правильно натиснути на моніторі для отримання кредиту. Як же отримати кредит онлайн, що для цього потрібно зробити?

Щоб приступити до заповнення онлайн заявки, необхідно перейти в першу чергу на сайт кредитної компанії, натиснути на кнопку “Оформити заявку” і пройти три основних етапи:

I етап – оформлення заявки онлайн. Під час заповнення форми на отримання грошей Вам необхідно буде внести інформацію про себе. Це паспортні дані, контактна інформація, дані про роботу. Також в заявці на отримання кредиту необхідно буде попередньо вибрати суму і термін, який Вас цікавить. Дані, що Ви вкажете в формі, будуть використовуватися співробітниками кредитної компанії для оцінки можливості видачі Вам кредиту.

II етап – прийняття рішення про видачу кредиту. Після заповнення заявки онлайн необхідно почекати, поки дані пройдуть перевірку. Як правило, така заявка на кредит розглядається досить швидко. В цей час з Вами зв’яжеться співробітник кредитної компанії, щоб уточнити внесені Вами дані і ,звичайно ж, для того, щоб озвучити рішення з видачі грошей. Тому бажано тримати телефон, який вказали в заявці, при собі.

III етап – отримання грошей. Якщо рішення у видачі кредиту позитивне, Вас запросять до відділення для підписання необхідних документів і отримання грошей готівкою. При цьому співробітник кредитної компанії по телефону підбере найближче до Вас відділення, повідомить, що з собою необхідно взяти і погодить дату та час візиту, щоб убезпечити Вас від черги. Крім отримання грошей готівкою в відділенні, можливо також перерахування суми кредиту на карту.

Як бачимо, оформлення онлайн кредиту дуже просте, не вимагає спеціальних знань і навичок. Якщо все ж виникають питання – завжди на зв’язку за номером гарячої лінії є кредитний консультант, який проконсультує за умовами і допоможе правильно заповнити заявку на кредит.

Компанія ШвидкоГроші також не стоїть на місці і впроваджує в роботу онлайн кредитування. Адже ми дбаємо про Клієнтів, спрощуємо процес оформлення кредиту, а отримання грошей робимо ще швидше. Кредит від ШвидкоГрошi – це незмінний високоякісний сервіс обслуговування, простота оформлення та, звичайно, надійність, що особливо важливо для онлайн кредитування.