Кредити
в Шостці
все-все
Онлайн!

Кредити
в Шостці

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 11 (11/11/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Шостка
АдресаТелефонЧас роботиОрієнтири
ул. Свободы (Карла Маркса) 18/2
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
остановка ДК "Жданова", при входе в продовольственный рынок, через дорогу от магазина "Оксана"

Кредутування у Шостці, де отримати кредит.

Коли виникає термінова потреба в грошах, жителі Шостки змушені звертатися до рідних і друзів, просити в борг, що незручно і часто не може повністю вирішити проблему. Якщо мова йде про велику суму, необхідну, наприклад, на купівлю автомобіля або великої побутової техніки, то, тільки звернувшись в банк можна отримати потрібну суму. Але частіше українцям потрібні невеликі позики на покриття поточних витрат, оформляти які в банку довго і дуже дорого. Банківський споживчий займ залишається найдорожчою кредитною послугою, середня вартість якої 30-40% річних. Набагато вигідніше взяти гроші в кредит в мікрофінансової організації, такої як «ШвидкоГроші», де умови оформлення прості і прозорі, а відсоткова ставка фіксована.

Можливості мікрокредиту від «ШвидкоГроші»

Дуже рідко трапляється так, що житель Шостки може дозволити собі витрачати гроші вільно, не плануючи скрупульозно, куди піде кожна гривня. Найчастіше все навпаки, і щоб закрити обов’язкові витрати доводиться економити і заощаджувати гроші, відмовляючись від деяких задоволень, нових речей або цікавих поїздок. Миттєвий кредит готівкою від «ШвидкоГроші» не здатний вирішити глобальних проблем, на нього не купити машину або новий холодильник, зате він відмінно підійде для купівлі:

 • малогабаритної побутової техніки;
 • смартфонів, планшетів, ноутбуків і інших гаджетів;
 • продуктів харчування, одягу, взуття, меблів та іншого.

Сума позики допоможе розрахуватися із заборгованостями за комунальні послуги, медичне обслуговування і багато іншого. На отримані гроші можна з’їздити у відпустку або організувати подорож, миттєво отримавши суму на перший час. Незважаючи на те, що її не вистачить для покупки великої побутової техніки або інших дорогих речей, вона може стати гарною підмогою для цього. Коли вже накопичена велика частина потрібної суми і бракує зовсім небагато, найкращим виходом стане кредит з поганою кредитною історією від «ШвидкоГроші».

Умови оформлення

Отримати мікрокредит можна у відділенні компанії в Шостці або на сайті, заповнивши анкету і підтвердивши зазначені дані очним зверненням. Вік позичальника повинен становити від 18 до 60 років, а обов’язкова умова – це наявність постійного трудового доходу. Сума позики варіюється від 400 до 5000 гривень, а термін погашення від 3 до 14 днів з можливістю пролонгації, яка дозволяє призупинити виплату «тіла» кредиту і виплачувати тільки відсотки по ньому. Обслуговувати кредит можна:

 • через особистий кабінет на сайті;
 • будь-банківське відділення;
 • відділення «ШвидкоГроші».

Такі можливості для внесення коштів по кредиту дозволяють Клієнту вибирати найбільш вигідний для себе варіант, уникнувши переплати за комісії, переведення в готівку або грошовий переказ. Такого не отримати в банку або при зверненні в ломбард.

Відділення «ШвидкоГроші» є в 42 містах України і в місті Шостка, тому у позичальника не виникне проблем з внесення коштів готівкою. Онлайн-сервіс компанії працює цілодобово і доступний з будь-якого гаджета (ноутбук, смартфон, планшет), підключеного до інтернету. Оплата через банківське відділення дозволить розплатитися готівкою або карткою, якщо поблизу немає відділень «ШвидкоГроші».

При оформленні позики не запитується мета отримання і Клієнт може вільно користуватися грошима протягом усього терміну дії договору. Вносити платежі по кредиту можна в будь-якому розмірі, що покриває щоденний відсоток, а переваги обслуговування, це:

 • швидке оформлення;
 • миттєва видача грошей готівкою або на картку;
 • відсутність прихованих комісій і додаткових платежів;
 • можливість пролонгації;
 • широкі можливості обслуговування позики.

При необхідності отримати невеликий кредит без довідки про доходи з 18 років в місті Шостка варто звернутися в компанію «ШвидкоГроші», яка є однією з найбільших мікрофінансових організацій України та пропонує вигідні умови для своїх Клієнтів.