Кредит
в Прилуках
все-все
Онлайн!

Кредит
в Прилуках

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 11 (11/11/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Прилуки
АдресаТелефонЧас роботиОрієнтири
ул. Юрия Коптева 6/20
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
напротив торговые ряды "Пассаж", рядом кафе "Малятко" и магазин "Марафон"

Де отримати кредит у Прилуках?

Кожен третій мешканець Прилук час від часу відчуває дефіцит грошей і змушений або відмовляти собі в чомусь, або звертатися за грошима в банк. Таке рішення проблеми не можна вважати найвигіднішим, так як споживчі позики залишаються найдорожчим видом фінансових послуг, а тому вирішуючи закрити поточні проблеми, позичальник створює собі труднощі в майбутньому, коли доведеться виплачувати 40-60% по кредиту банку.

Звертатися до рідних за грошовою позикою актуально тільки для зовсім дріб’язкових сум до 1000 гривень. Якщо так, виникає питання: що ж робити жителю Прилук, коли терміново потрібні гроші? Звернення в мікрофінансову організацію здатне вирішити невеликі фінансові труднощі в стислі терміни, а повертати доведеться набагато меншу суму, ніж при оформленні позики в банку. Одним з лідерів в цієї галузі залишається компанія «ШвидкоГроші», у якій найширша мережа відділень по Україні і є власний онлайн-сервіс, що надає кредити на карту цілодобово.

Вигоди кредитування в «ШвидкоГроші»

Оформити заявку на отримання грошей можуть громадяни України від 18 до 60 років з постійним трудовим доходом. Для цього можна скористатися відділенням компанії в Прилуках або онлайн-сервісом, який пропонує швидке оформлення і отримання вигідного кредиту готівкою або на картку. Сума позики варіюється від 400 до 5 000 гривень і видається на термін до 14 днів з можливістю продовження. Послуга називається «пролонгацією» і дозволяє відстрочити повне погашення кредиту, виплачуючи лише відсотки по ньому. Можна взяти кредит без довідки про доходи та інших документів, потрібен тільки паспорт та код ІПН.

Найчастіше при оформленні споживчої позики в банку потрібна довідка про доходи для підтвердження платоспроможності позичальника. Вона містить інформацію про розмір заробітної платні, місце роботи, посаду і трудовий стаж власника. Ці дані здатні сильно підвищити шанси на отримання потрібної суми і переконати співробітників фінансової структури у фінансової благонадійності Клієнта. Однак отримати цю довідку непросто, а громадяни, що працюють неофіційно взагалі не мають такої можливості і позбавлені права кредитуватися в банках.

Іншим пунктом, на який звертають увагу співробітники фінансової установи, це кредитна історія. Проблема в тому, що у значної кількості українців траплялися труднощі з виплатами за кредитами, а тому історія платежів часто далеко не ідеальна. Причинами цього можуть бути:

 • часті прострочення;
 • відкриті судові розгляди;
 • рефінансування;
 • наявність декількох позик одночасно;
 • порука в чужих кредитах.

Оформлення позики в «ШвидкоГроші» не вимагає виписки кредитної історії, дозволяючи Клієнтові брати гроші на погашення боргів і будь-які інші цілі. Не потрібна і застава, на умовах якої пропонують гроші ломбарди і лихварі. Компанія не практикує подібні способи забезпечення повернення коштів, працюючи строго в рамках кредитного договору.

Ставлення до Клієнтів тут не тільки лояльне в плані документів, але і набагато більш уважне в розрізі пропонованих вигод. При оформленні мікрокредиту Клієнт отримує:

 • прозорі умови;
 • фіксований відсоток (2% в день);
 • отримання грошей готівкою або на картку;
 • гнучкі умови повернення коштів;
 • погашення через різні сервіси.

При необхідності оформити кредит з поганою кредитною історією в Прилуках є сенс звернутися в мікрофінансову компанію «ШвидкоГроші», яка має ряд переваг перед банками і лояльно ставиться до Клієнтів, пропонуючи їм вигідні умови.