Вигідні кредити в Україні без довідки про доходи, застави та поручителів

Найвигідніший кредит в Україні – це той, який не треба повертати, але таких кредитів не буває. Фінансові установи – що банки, що мікрофінансові компанії, не стануть працювати собі в збиток, тому кредити завжди видаються під відсоток.

Банківські установи в рекламі часто пропонують кредити під найменшу процентну ставку, але потім з’ясовується, що описане не відповідає дійсності, і маленька комісія діє тільки на певну суму і на строгих умовах. Наприклад, тільки для тих 10 перших, хто звернувся. Або рекламний текст може не враховувати прихованих комісій. Тому, вибираючи вигідні споживчі кредити, важливо читати весь текст пропозиції, особливо посилання, написані дрібним шрифтом.

Але якщо громадянину знадобиться не іпотека, а кредит на невелику суму, він може звернутися в МФО. Мікрокредитування працює за іншим принципом і не передбачає прихованих комісій, які часто стають неприємним сюрпризом для позичальників.

Швидкий кредит – у чому суть

Експрес-кредити не замінюють банківські. Вони виручають, якщо гроші потрібні терміново і сума потрібна невелика. Ніхто не піде в банк, якщо затримали зарплату і треба позичити 2000-3000 гривень, але ж це дуже поширена ситуація. Експрес-кредити беруть на ті цілі, на які банківські установи не кредитують:

 • Своєчасна оплата комунальних платежів і боргів по комуналці.
 • Кредит при поломці техніки або авто, на ремонт у будинку.
 • Гроші на покупку товарів за зниженою ціною, по акціях, розпродажах.
 • Експрес-позики часто виручають у відпустці, коли витрати вийшли за можливості бюджету.
 • Кредит на подарунки, свята, весільні витрати.

Суми швидких кредитів різні, залежать від правил компанії і відносин із позичальником. Компанія ШвидкоГроші пропонує взяти кредит на вигідних умовах на суму до 5000 гривень для нових клієнтів. Для постійних клієнтів кредитний ліміт визначається індивідуально. Комісія для всіх позичальників однакова – 2% в день, і вона не змінюється протягом дії договору. Її розмір не може бути збільшений, і клієнт віддає саме ту суму, яка була озвучена спочатку.

Щоб отримати вигідний кредит, треба знати способи заощадити на комісії. Їх 2:

 • Через те, що комісія нараховується не на весь термін кредиту, а по днях, дуже вигідно погашати кредит достроково. Це варто робити відразу, як тільки на руках з’явилася потрібна сума. У цьому випадку менеджери перерахують розмір переплати на користь позичальника, тому що платити треба тільки за дні використання позики за фактом.
 • Вносити плату за кредит вигідно частинами. У цьому випадку відсоток нараховується тільки на суму у клієнта, яка залишилася, і розмір комісії знижується.

Де оформити швидкий кредит

Отримати вигідні кредити можна у філії компанії готівкою або в інтернеті на картку. У кожного варіанта свої особливості:

 • Філії ШвидкоГроші відкриті у всіх великих містах України, їх більше 200 по країні. Тому легко вибрати для себе найближчий до будинку або зручний по маршруту. У філії простіше пройти реєстрацію, адже менеджери допомагають заповнити анкету. Процес оформлення і видачі грошей займе не більше 20 хвилин, а відсоток відмов вкрай низький.
 • Кредит онлайн на картку економить час, але отримати його на карту можуть тільки ті позичальники, які проходили реєстрацію у відділенні компанії і вже погашали кредит. Нові клієнти можуть зареєструватися на сайті і підійти за грошима у відділення, де їх можна отримати і готівкою, і на карту.

Швидкі кредити видають за спрощеною схемою

Вибрати вигідний кредит в ШвидкоГроші можна на таких умовах:

 • З документів потрібен оригінал паспорта та податковий номер.
 • Українське громадянство.
 • Вік позичальників – 18-60 років.
 • Обов’язкова наявність доходу, але офіційне працевлаштування та довідка про доходи не знадобиться.

Великий пакет документів, який вимагається в банківських структурах, в ШвидкоГроші не потрібен. Менеджери не попросять внести заставу або зробити перший внесок, не треба шукати поручителів або страхувати кредит. Щоб отримати гроші, треба підійти до відділення, пред’явити паспорт і код ІПН, заповнити анкету і дочекатися рішення по заявці – це все. Повторну позику видадуть ще швидше – всього за 5 хвилин, адже перевірка даних клієнта вже не буде потрібна.

Як розрахувати суму і термін кредиту

Клієнт може вибрати один із двох пакетів кредитування – кредит на 7 днів або кредит на 14 днів. Розмір переплати по кредиту безпосередньо залежить від терміну позики. Якщо взяти 1000 гривень під вигідні ставки по кредиту в 2% в день, то денна комісія складе 20 гривень. Разом загальна переплата за кредит на 7 днів буде 140 гривень, а за кредит на 14 днів – 280 гривень.

Дострокова виплата боргу знизить підсумкову суму і до того ж вбереже від прострочення, за яке нараховуються штрафи. Їх нарахування включається автоматично. У перший же день прострочення штраф буде 2%, і з кожним новим днем ​​він збільшиться ще на 2%.

Уникнути штрафів допоможе послуга пролонгації, тому якщо до терміну погашення боргу гроші не з’явилися, треба терміново дзвонити співробітникам компанії й активувати послугу продовження дії договору. Це можливо після повної оплати відсотків, які накопичилися. Пролонгація діє протягом того ж терміну, на який було взято позику. Включати її можна багато разів, але якщо зловживати, розмір комісії поступово стане більше, ніж сам кредит.

Якщо виникло питання, як отримати вигідний кредит швидко і без зайвої бюрократії, найпростіша відповідь – звернутися в компанію ШвидкоГроші.