ШвидкоГрошi в Ніжині взяли участь в Покровській ярмарці

DSCN2337ШвидкоГрошi продовжують радувати своїх Клієнтів не тільки вигідними кредитами, а й приємними подіями, подарунками. Не стали винятком і мешканці міста Ніжин. Адже ШвидкоГрошi цінують своїх Клієнтів і піклуються про їх хороший настрій.

У жовтні відбулася 23-тя Ніжинська благодійна Покровська ярмарка. Для когось ярмарок – це пора вигідних покупок, для інших – це просто можливість побачити друзів, розважити дітей цікавими забавами. Але, в будь-якому випадку, це можливість відмінно провести час.

Не залишилися байдужими до участі в Покровській ярмарці співробітники ШвидкоГрошi. Адже персонал компанії не тільки займається швидкою видачею кредитів, а й дбає про Клієнтів, радує їх своїми посмішками і гарним настроєм.

В рамках ярмарки співробітниками ШвидкоГрошi була організована роздача приємних сюрпризів для всіх бажаючих. Відповідний подарунок знайшовся кожному: маленькі діти раділи повітряним кулькам, а батьки – сувенірній продукції компанії. Також кожен, хто бажав міг отримати консультацію про вигідні умови кредитування в компанії ШвидкоГрошi, дізнатися як швидко отримати гроші без застави та поручителів, без довідки про доходи.

Ті, кому не вистачало грошей на покупки, зверталися до відділення ШвидкоГрошi. Співробітники були раді допомогти відвідувачам ярмарки швидко отримати гроші готівкою. Завдяки кредитам, отриманим в ШвидкоГрошi, навіть ті учасники ярмарки, які ще не отримали зарплати або не розрахували свої витрати, змогли отримати гроші для покупок і порадувати себе і своїх близьких приємними подарунками. З кредитами ШвидкоГрошi це можливо, бо ми моментально видаємо гроші готівкою на будь-які потреби.

ШвидкоГрошi завжди думає про своїх Клієнтів і піклується про те, щоб вони завжди вчасно вирішували свої фінансові питання. А співробітники, навіть без приводу, порадують Вас не тільки швидким і простим кредитом готівкою, а й приємними подарунками.

У місті Ніжин відділення ШвидкоГрошi Ви знайдете за адресою:

  • вул. Московська, 2 Е (напроти Центрального ринку).

Чекаємо Вас:

з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00
в суботу з 10.00 до 19.00
Відділення ШвидкоГрошi працює без перерви на обід.

Всю необхідну інформацію можна також дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 38
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).

Приходьте до нас і самі зможете переконатися, що, крім грошей до зарплати, Ви отримаєте високоякісний сервіс і позитивний настрій.