Споживчий кредит в Україні на вигідних умовах

Кредити все частіше приходять на допомогу людям, які хочуть зробити покупку, але не готові збирати на неї місяцями. Час, коли було прийнято відкладати на покупку, минув, адже в складних економічних умовах не можна передбачити, скільки завтра буде коштувати гривня. Простіше взяти гроші в кредит, зробити покупку за хорошою ціною, ніж чекати, адже не виключено, що і ціна підвищиться, і гривня впаде.

У такій ситуації головне – ретельний підбір споживчого кредиту, щоб не зробити помилку з банком або процентними ставками. З поточним розвитком інтернету це зробити нескладно, треба тільки витратити час. Новинні портали постійно друкують списки кращих споживчих кредитів року.

Як вибрати споживчий кредит

В останні 2-3 роки середня ефективна ставка по кредитах у банках становить 70-75% річних. Ця інформація розходиться з рекламними буклетами, в яких банки залучають клієнтів закликами взяти кредит під невеликий відсоток. Але реальна процентна ставка споживчих кредитів часто не збігається з тією, що вказана в рекламі. Це відбувається тому, що у банківських кредитів є приховані комісії, різні системи нарахування відсотків на залишок суми кредиту, через що підсумкова сума до виплати відрізняється від тієї, на яку розраховують клієнти.

Споживчі кредити відрізняються від іпотеки або автокредитів тим, що гроші видають позичальникові на руки для покупки товарів або придбання послуг, а не переводять всю суму на рахунок продавця. Банківське кредитування фізичних осіб поступово оживає, але не так швидко, як хотілося б населенню. Щоб отримати схвалення за заявкою на такий кредит, треба надати купу документів, і все одно буде потрібно зробити перший внесок або внести заставу.

Переваги та недоліки споживчих кредитів

Як і у всіх інших, у споживчих кредитів свої плюси і мінуси.

Плюси:

 • Отримавши на руки потрібну суму, позичальник може придбати товар за акційною вартістю, що дозволяє заощадити гроші.
 • Є можливість купити товар, який скоро зникне з прилавків або вийде з виробництва.
 • При грамотному підборі кредиту виплати не обтяжують бюджет, а покупка вже буде зроблена.

Мінуси:

 • Через те, що банк видає гроші позичальнику на руки, він не може використовувати товар, який придбає позичальник, як заставу, тому відсоток по споживчих кредитах завжди вище. У підсумку позичальник повертає банку суму набагато більше за ту, що займав.
 • На збір потрібних довідок може знадобитися до 2-3 днів. Отримати довідку з бухгалтерії, з ЖЕКу, знайти поручителів, оцінити заставне майно швидко не вийде, особливо для працюючої людини.
 • Коли довідки зібрані і запит поданий, банківські співробітники будуть вивчати інформацію і приймати рішення, чи видавати кредит. На цей етап також потрібні 3-4 дні. У підсумку можна витратити тиждень і все одно отримати відмову від банку.
 • Банківські установи часто маскують реальну процентну ставку, через що вартість споживчого кредиту не збігається з очікуваннями клієнта.

Також відома психологічна складність таких кредитів. Купівля зроблена, товар уже на руках, рівень задоволення знижується, а платити за нього доведеться ще місяці. Особливо сильно цей фактор засмучує, якщо товар втрачено або вкрадено.

Швидкі споживчі кредити – в чому їх відмінність

Мікрокредити, швидкі позики – це гроші, які позичальникові дають у борг приватні кредитори, мікрофінансові організації. Підібрати споживчий кредит в МФО простіше, адже це їх основна спеціалізація. Суми кредитів менше, ніж у банківських, термін – коротше, через що і переплата набагато нижче, незважаючи на те, що річна процентна ставка може здатися значною.

Умови отримання споживчого кредиту в компанії ШвидкоГроші доступні для всіх:

 • Необхідні документи – ідентифікаційний код та оригінал паспорта з реєстрацією в Україні.
 • Віковий ценз – 18-60 років.
 • Важливий критерій – наявність доходу, але офіційне місце роботи не вимагається.
 • Кредит може отримати клієнт із низьким кредитним рейтингом.

Способи отримання кредиту

2 варіанти, як можна взяти споживчий кредит у ШвидкоГроші:

 1. Звернувшись в офіс компанії. Адреси вказані на сайті, але у ШвидкоГроші більше 200 пунктів видачі грошей по країні, які розташовані найбільш зручним для позичальників чином. Співробітники компанії пояснять умови кредиту, допоможуть вибрати потрібну суму, розкажуть, як погасити борг. Процедура оформлення позики проста і коротка, займе не більше 20-25 хвилин.
 2. Подати заявку і пройти реєстрацію можна онлайн. Але в перший раз краще звернутися саме до відділення, адже першу позику можна отримати тільки там. Після повернення боргу, якщо воно сталося вчасно, у клієнта з’являється можливість отримувати гроші на карту, без відвідування офісу.

Громадяни, які звернулися в ШвидкоГроші в перший раз, мають можливість оформити кредит до 5000 гривень. Для цього не потрібно приносити довідку про доходи, страхувати кредит чи вносити перший внесок. Гроші видають на термін в 7 або 14 днів з можливістю пролонгації договору, якщо у заявника немає можливості повернути гроші вчасно. Розмір комісії за кредит становить 2% в день, це остаточний відсоток, що не зростає протягом дії договору. Позичальники відразу бачать суму, яку доведеться повернути, прихованих відсотків немає.

2 способи, як можна отримати споживчий кредит і заощадити на комісії:

 • Повернути борг раніше терміну. Незважаючи на те, що підсумкова сума прописана в договорі, відсоток нараховується кожен день, і якщо погасити борг достроково, розмір комісії знизиться. Суму перерахують у сторону клієнта.
 • Погашати борг частинами. Відсоток нараховується тільки на ту суму, що залишилася у клієнта на руках. Тому вигідно вносити на рахунок компанії невеликі суми, коли є можливість. Це знизить щоденну плату за кредит.