Чому Клієнти обирають ШвидкоГроші

DSCN2561-(2)ШвидкоГроші – стабільна, чесна компанія, лідер ринку моментального кредитування. Якщо терміново потрібні гроші, не вистачає готівки до зарплати – люди звертаються до нас. Тому що в ШвидкоГроші швидко, просто, зручно, вигідно і надійно.

Кредити стали невід’ємною частиною життя кожної людини. Сьогодні ринок моментального кредитування України активно розвивається і з’являється все більше компаній, що пропонують швидкі кредити. Але компанія ШвидкоГроші не перестає бути безумовним лідером ринку мікрокредитування в Україні. Клієнти віддають перевагу співробітництву саме з ШвидкоГроші і не просто так. Давайте розглянемо, чому кредити до зарплати від ШвидкоГроші – краще, ніж в будь-який інший компанії.

Пріоритетною метою ШвидкоГроші є задоволений Клієнт. Тому Компанія докладає максимум зусиль, щоб зробити візит Клієнта до відділення приємним і зручним, а видачу кредиту максимально швидкою.

Оформити кредит в ШвидкоГроші дуже просто. Для того, щоб отримати гроші достатньо прийти у відділення з паспортом і кодом. Не потрібно ніяких додаткових довідок і документів для оформлення кредиту. Отримати гроші до зарплати можуть навіть Клієнти, які працюють не офіційно, адже для оформлення кредиту необхідно надати тільки номер телефону працедавця.

Також суттєвою перевагою кредиту від ШвидкоГроші є те, що гроші видаються без застав і поручителів. У ШвидкоГроші довіряють Клієнтам і піклуються про їх комфорт. Тому, на відміну від ломбардів, Клієнтам не потрібно приносити цінні речі, хвилюватися за їх збереження і обмежувати себе в зручностях. Потрібно просто зайти у найближче відділення і отримати готівку.

Оформлення та видача кредиту ШвидкоГроші відбувається практично миттєво – займає 20 хвилин. При першому зверненні  Клієнту знадобляться лише 10 хвилин для оформлення заявки на отримання кредиту та ще 10 хвилин для перевірки даних та прийняття рішення. Повторні Клієнти оформлюють кредит у відділенні без заповнення анкет і очікування рішення. Необхідно тільки прийти у відділення ШвидкоГроші з паспортом і менш ніж за 5 хвилин отримати готівку.

Ще однією перевагою компанії ШвидкоГроші є те, що кредит видається на будь-які потреби готівкою відразу у відділенні. Нашим Клієнтам не потрібно витрачати свій час на оформлення банківської карти, очікувати поки гроші будуть перераховані на рахунок та потім шукати банкомат, щоб зняти готівку.

Умови видачі кредиту в ШвидкоГроші прості і зрозумілі. Клієнти обирають бажану суму грошей, терміни і відразу ж бачать, скільки необхідно буде сплачувати. ШвидкоГроші працює чесно і прозоро. Відсутні приховані страховки, оплати за розгляд кредитної заявки, комісії за обслуговування кредитного договору, перші внески та інші платежі.

З кредитним договором Клієнти ШвидкоГроші можуть ознайомитися, в будь-який час і переконатися, що в ньому немає ніяких “підводних каменів”, адже він розташований на відділенні в доступному місці в куточку споживача.

Кредити ШвидкоГроші вигідні та зручні, адже Клієнт може вибрати терміни кредиту і надалі їх регулювати:

  • якщо гроші потрібні на довше, ніж спочатку планувалось – терміни кредиту можна продовжити. Клієнт може користуватися грошима стільки – скільки йому потрібно;
  • при достроковому погашенні плата за користування кредитом перерахується відповідно до фактичних днів користування грошима.

Також декілька слів про зручність погашення кредиту в ШвидкоГроші. Виплачувати кредит, як і оформлювати, можна в будь-якому відділенні по всій території України. Якщо у Клієнта немає можливості прийти у відділення – він може погашати кредит через будь-яке відділення банку, касу або термінал. І, звичайно, оплату можна внести через інтернет, не виходячи з дому.

ШвидкоГроші цінують своїх Клієнтів, тому бути постійним Клієнтом ШвидкоГроші вигідно: моментальна видача кредиту, для оформлення необхідно пред’явити тільки паспорт, ліміти кредиту постійно збільшуються, обслуговування позачергово.

Звернувшись один раз за допомогою до ШвидкоГроші Клієнти в подальшому, коли не вистачає грошей до зарплати, обирають кредит в ШвидкоГроші. Ввічливий і доброзичливий персонал завжди зустріне у відділенні з посмішкою, допоможе вибрати зручні умови кредитування, якісно і швидко обслужить.

Відділення ШвидкоГроші комфортні та затишні. Їх завжди легко знайти і до них зручно добиратися. Ми завжди поруч і готові допомогти, якщо терміново потрібні гроші. Величезна мережа по всій території України гарантує, що кожен зможе знайти найближче до себе відділення, щоб звернутися за кредитом. Графіки роботи відділень зручні для Клієнтів, кредит можна оформити як у будні дні, так і на вихідних. Адже ми завжди намагаємося бути ближче до наших Клієнтів.

ШвидкоГроші видає моментальні кредити всім громадянам України і по всій території країни. Немає ніякої прив’язки до місця прописки, фактичного проживання, або до місця роботи Клієнта. Оформити кредит та отримати гроші можна в будь-якому місті, у будь-якому відділенні ШвидкоГроші.

ШвидкоГроші не стоїть на місці, весь час розвивається, робить кредит ще більш простим і доступним. Зараз подати заявку на кредит можна навіть онлайн. ШвидкоГроші завжди радує своїх Клієнтів приємними подарунками, ніхто не йде з відділення без сувеніра.

Потрібні терміново гроші – звертайтеся в ШвидкоГроші і Ви залишитеся задоволені. Запрошуємо Вас скористатися кредитом ШвидкоГроші і самостійно оцінити переваги співпраці з нами.