Переїзд відділення ШвидкоГроші в Чорноморську по вул. 1-го Травня, 3Р

Переїзд відділення ШвидкоГроші в Чорноморську по вул. 1-го Травня, 3Р - ШвидкоГроші

ШвидкоГрошi завжди підтримає Вас при будь-яких термінових витратах. Ми швидко надамо Вам кредит без довідок, застав і поручителів. Щоб взяти гроші готівкою, Вам достатньо прийти у відділення з паспортом і кодом. А зайти до нас Ви легко можете по дорозі додому або на роботу, адже наші офіси відкриті для Вас в зручних місцях. Так, в листопаді, для Вашого комфорту, ми переїхали в Чорноморську (Іллічівську) на нову адресу – вул. 1-го Травня, 3Р.

Тепер в Чорноморську ми знаходимося праворуч від центрального входу в ринок “Сокіл” ( “Жовтий”). Доїхати до нас Ви можете на маршрутках №25, 70, 60, 15, 1, 4, 6, 7, 20, 10.

Коли гроші потрібні терміново, немає часу чекати зарплати або авансу – приходьте в ШвидкоГрошi і отримаєте готівку за 20 хвилин. Ми пропонуємо Вам просте оформлення і зручне користування позикою. Отримавши гроші в ШвидкоГрошi один раз, всі наступні видачі займуть у Вас не більше 5 хвилин. Ставши нашим постійним Клієнтом, Ви зможете замовляти гроші на свою карту через сайт sgroshi.com.ua, не відвідуючи відділення.

ШвидкоГрошi видає чесні кредити на прозорих умовах. Ви оплачуєте тільки за той час, коли користувалися грошима. З кредитним договором в нашій компанії Ви можете ознайомитися до його підписання і переконатися, що в ньому немає прихованих комісій, страховок, інших платежів, про які часто не говорять, але вписують в договір дрібним шрифтом.

Терміново потрібні гроші до зарплати в Чорноморську (Іллічівську)? Очікуємо Вас у відділенні ШвидкоГрошi. Ми відкриті для Вас без перерв:

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00
в суботу з 10.00 до 19.00

Додаткову інформацію можете дізнатися за номерами телефонів:

093 170 10 34
0800 50 10 20 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних).