Кредит
в Мелітополі
все-все
Онлайн!

Кредит
в Мелітополі

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 10 (11/10/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Мелітополь
АдресаТелефонЧас роботиОрієнтири
просп. 50 лет Победы 25/4
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
остановка "Дом быта", напротив "АТБ" и "Prostor", рядом с магазином "Мида"
ул. Героев Украины (Кирова) 48
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 10:00 19:00
 • НД 10:00 19:00
Прокласти маршрут
остановка "Кирова", рядом с черным "АТБ" и магазинами "Червоний маркет", "Бавария"
ул. Университетская (Свердлова) 4
 • ПН-ПТ 08:00 20:00
 • СБ 08:00 18:00
 • НД 08:00 18:00
Прокласти маршрут
справа от входа в Центральный рынок, между магазином "Єва" и аптекой, напротив Дом Быта, находится на остановке маршрутного такси

Мікрокредити в Мелітополі

Деньги наличными в кредит в Мелитополе - ШвидкоГрошіБільшість жителів України живуть тільки на зарплати, тому вже навчилися розраховувати гроші до чергової получки. Однак в житті вдається вгадати далеко не всі, тому час від часу трапляються непередбачені витрати. Це може бути вигідну пропозицію про покупку з великою знижкою, несподівана поломка техніки або запрошення на торжество. Кожна людина в цьому випадку шукає способи вирішення по-своєму. Один бере в борг у знайомих, інші відмовляються від усіх пропозицій з-за відсутності потрібної суми в кишені.

Чи варто обмежувати себе в таких дрібницях, адже рішення цієї проблеми вже давно знайдено. Це мікропозики від компанії ШвідкоГрошi. Наші відділення розташовані по всій Україні, в тому числі і в місті Мелітополь. Зростає і кількість наших Клієнтів, адже користуватися такими послугами дійсно зручно і вигідно.

Що потрібно знати, перед тим, як отримати гроші в кредит в Мелітополі

За роки роботи наша компанія створила оптимальний процес видачі споживчих кредитів, який допомагає українцям вирішувати багато проблем фінансового плану.

 • Сума до 5000 грн. Стільки може взяти новий Клієнт. Якщо борг повернуто вчасно, подальші звернення дають право на поліпшення умов.
 • Термін 7 або 14 днів. На скільки оформити договір – вирішує Клієнт. При цьому, існує дострокове погашення і продовження на певний термін.
 • Повне оформлення кредиту готівкою в Мелітополі за 20 хвилин
 • Розрахунок вартості позики – розраховується для кожного Клієнта окремо, в залежності від суми та строку позики. Кредитний відсоток фіксований і дорівнює – 2% в день.
 • Зручне отримання мікрокредиту. Клієнт може вибрати готівковий і безготівковий спосіб отримання грошей.

Що потрібно для оформлення експрес кредиту в Мелітополі

Ми намагалися створити кредитна пропозиція для кожного українця, тому максимально знизили вимоги до позичальника і спростили процедуру. Ви можете подати заявку, якщо:

 • у Вас є при собі оригінал паспорта та код;
 • Ви маєте постійний дохід (документальне підтвердження не потрібно).

При цьому можна забути про великий пакет документів, які зазвичай вимагають банки. У нашій компанії видаються кредити без довідки про доходи, застав, поручителів. У списку наших Клієнтів і ті, хто не міг отримати в банках кредити з поганою кредитною історією.

Як отримати гроші до зарплати

В першу чергу потрібно подати заявку. Це можна зробити, відвідавши наше відділення або прямо на сайті в режимі онлайн. Кредит онлайн в Мелітополі дозволить оформити гроші в борг навіть не виходячи з дому.
Вже через 10 хвилин Клієнт отримає рішення (для онлайн заявок воно буде попередніми). Після цього підписується договір і через лічені хвилини можна використовувати гроші на свій розсуд.

Відгуки клієнтів:

Євген, 36 років, охоронець
“На Героїв України, колишня вулиця Кірова, одного разу брав позику до зарплати. Що можу сказати: у відділенні чисто, добре, співробітники привітні. На всі питання відповідають чесно і детально, гроші видають після недовгої, але грунтовної перевірки. Фотографують. просять показати документи, запитують про роботу, але довідки не вимагають. В цілому, враження створюється позитивне. Якщо виконувати взяті на себе зобов’язання, то ніяких непорозумінь не виникає. Спасибі ШвідкоГроші за оперативність у прийнятті рішень.”
Леся, 19 років, студент заочного, підробляє промоутером
“Я вчуся в іншому місті на заочному, у вільний від сесій і навчання час підробляю, але офіційно не працевлаштована ніде. У такому віці в банку кредит не видають, а гроші часто потрібні – взуття, одяг, косметику. Не хочеться обтяжувати батьків. У відділення на Перемоги йшла особливо не сподіваючись, що видадуть. Але мене розпитали де я працюю, попросили телефон керівника, навіть довідка не потрібна була, і вік мій теж на заваді не виявився. Взяла грошей і купила собі теплу куртку. Спасибі ШвидкоГроші за довіру!”