Кредит в Україні
Я хочу отримати:
400
5000

Кредит в Україні

Це просто:
Готівкою
за 20 хвилин
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 5 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити термін
Оформити заявку
Наші відділення
Ваше місто


Куди звертатися за кредитом в Україні

kredit-nalichnimy-zaporozheЩо робити, якщо до зарплати ще декілька днів, а гроші терміново потрібні? Це питання турбує багатьох людей. Але, на щастя, зараз дуже великий вибір кредитів в Україні. Їх існує безліч видів від багатьох компаній та банків. Найпопулярніший – це споживжий кредит, який позичальники можуть використовувати для найрізноманітніших цілей – наприклад, лікування, ремонт техніки чи авто, сплата за комунальні послуги. Такими кредитами і займається наша компанія.

Оформлюючи таку позику в ШвидкоГроші, Ви завжди можете бути впевнені у тому, що Вас ніхто не буде контролювати, Ви вільні у витрачанні отриманих грошей. Наші кредити не цільові, Ви зможете оплатити ними як квартплату, так відпочинок. Єдине, що нам важливо – щоб Ви отримали гроші швидко та без зайвих клопотів.

Як отримати кредит в Україні?

Ми працюємо для Вас, тому процедура оформлення кредиту зводиться всього до трьох кроків:

  • Заповнення заявки – Ви можете зробити це у нашому відділенні або ж самостійно на сайті sgroshi.com.ua
  • Підтвердження – здійснюється надзвичайно швидко, якщо Ви заповнювали заявку самостійно, підтвердження прийде на Ваш телефон.
  • Підписання договору з компанією – здійснюється на будь-якому зручному для Вас відділенні

kredit-bez-poruchitelstvaІ все – гроші Ваші! Ви також можете отриамти їх як готівкою, так і перерахунком на Вашу банківську картку, зручний спосіб отримання позики обираєте тільки Ви.

Для оформлення кредиту, при підписанні договору Вам потрібно надати Ваші паспорт так код. Більше ніяких документів від Вас не вимагається. Ми не беремо жодних страхових внесків, комісій чи доплат. Взяти кредит в ШвидкоГроші можна, навіть якщо у Вас є відкриті кредити в інших банках.

За умовами кредитування в компанії ШвидкоГроші, у Вас обов’язково повинен бути постійний трудовий дохід. Навіть якщо Ви працюєте неофіційно чи самі на себе. Кредит в Україні від нашої організації оформлюється для громадян віком від 18 до 60 років.

Перевагами кредиту від компанії ШвидкоГроші є також і те, що ми видаємо позики бажаючим без застави та поручителів. Тобто, Вам не доведеться просити знайомих чи родичів нести за Вас фінансову відповідальність..

Детальніше про умови отримання кредиту