Кредити
у Ковелі
все-все
Онлайн!

Кредити
у Ковелі

все-все
Онлайн!
Все просто:
Гроші
прийдуть на
Вашу карту
Лише паспорт
і код
Без довідок,
застави та
поруки
Без прихова-
них платежів
та комісій
Я хочу отримати
Бажана сума кредиту:10000
100010000
Термін:13
3914
Дата погашения: November 5 (11/5/2020)
Тіло кредиту: 10000 грн
Отримати гроші просто!
2
Отримайте підтвердження
по телефону
Переваги співробітництва з нами:
Зручно
Найбільша мережа
відділень в
в Україні
Швидко
Видаємо гроші
лише за 20 хвилин.
Потрібні лише
паспорт та код
Надійно
Працюємо на ринку
мікрокредитування 9 років. Нам довіряють по всій країні!
Практично
Можливість погасити кредит
достроково чи продовжити
Оформити заявку
Наши отделения
Список відділень компанії ШвидкоГроші в місті Ковель
АдресаТелефонЧас роботиОрієнтири
бул. Леси Украинки 31/26
  • ПН-ПТ 09:00 18:00
  • СБ 09:00 18:00
  • НД 09:00 17:00
Прокласти маршрут
остановка "ЖД/авто вокзал", в ТЦ "Ажур" 1 этаж (бывшая "Мелодия"), слева от магазина "WATSONS"

Експрес кредити в Ковелі

Кредит наличными в Ковеле - ШвидкоГрошіНезважаючи на велику кількість банківських пропозицій про кредитування, далеко не кожен може взяти гроші в кредит в Ковелі. Однією з причин можливих відмов у видачі боргу може стати відсутність довідки про доходи. Довідка про доходи входить в число обов’язкових документів, що надаються банківської організації. Це пояснюється бажанням банку упевнитися в платоспроможності Клієнта і мінімізувати ризики неповернення. На цьому етапі оформлення позики багато потенційних позичальників зазнають труднощів, так як не можуть надати потрібний документ. Такі проблеми виникають у тимчасових працівників, фрілансерів і неофіційних співробітників.

Кредит без довідки про доходи в Ковелі

Коли для вирішення певної задачі необхідна конкретна сума, а банківські організації відмовили у позиці, оптимальним рішенням стане мікрокредит від компанії ШвідкоГрошi. Оформляється він по 2 документам – паспорту та коду ІПН, тому вимоги до позичальників прості і максимально лояльні. Мікропозики представляють собою фінансову послугу, яка передбачає оформлення в борг невеликої грошової суми на короткий проміжок часу. У нашій компанії можна оформити споживчий кредит до 5 000 грн з терміном погашення 7 або 14 днів. Цей варіант вирішення фінансового питання виявиться зручним у всіх тих випадках, коли швидко необхідна фінансова підтримка.

Переваги мікрокредитів

Зараз цей вид кредитування стає все більш популярним, що пояснюється великою кількістю переваг.

  1. Швидкість прийняття рішення. Через 10 хвилин Клієнти вже знають рішення по заявці. Це помітно економить час і позбавляє людину, яка звернулася до нас, від зайвих переживання.
  2. Швидке отримання грошей. У разі схвалення отримати всю суму можна за лічені хвилини після підписання договору. Такий експрес кредит дозволить вирішити нестачу грошей миттєво.
  3. Високий відсоток схвалення заявок. Саме тут отримують кредити з поганою кредитною історією, без підтвердження доходів, при наявності позик в інших банках.

Умови отримання кредитів готівкою в Ковелі

Основна риса роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного Клієнта.

  1. Скільки можна взяти в борг? При першому зверненні ми пропонуємо до 5000 грн. Вчасно погашений позику дозволяє Клієнту оформити вищі суми.
  2. Термін кредитування. Період погашення вибирає позичальник. Це може бути 7 або 14 днів. Таку послугу часто називають “гроші до зарплати”.
  3. Вартість користування грошима – розраховується для кожного Клієнта окремо, в залежності від суми та строку позики. Кредитний відсоток фіксований і дорівнює – 2% в день.
  4. Як отримати видану суму? Для цього є 2 способи: готівкою прямо у відділенні компанії або безготівковим способом (переклад з карти).

Відгуки клієнтів:

Валерій, 36 років, обвальщик мяса
“Іноді у нас затримують зарплату на роботі, і коли така ситуація виникає, я вже знаю куди звернутися, в ШвидкоГроші на бульварі Лесі Українки 31 \ 26. Перевіряли тільки в перший раз. Потім, коли схвалення за заявкою прийшло, можна просто приходити у відділення з паспортом, і на руки отримувати живі гроші. Головне. віддавати під час, тоді ніяких питання не буде. Користувався не один раз і іншим рекомендую.”
Софія, 25 років, майстер манікюру
“Нещодавно з’явилася можливість пройти зі знижкою курси з нарощування вій. Це корисна навичка для мене і додатковий заробіток, але грошей зайвих не було. Побачила рекламу ШвидкоГроші на бульварі Лесі Українки, зайшла, особливо ні на що не сподіваючись. виявилося, що все дуже просто – потрібно з паспортом і кодом прийти у відділення, довідка про місце роботи, виписки за місцем проживання не потрібні. Залишила номери телефонів своїх постійних клієнток. Мені видали всю суму, яку я просила – 3000 гривень, повернути потрібно було через тиждень з невеликою доплатою. Я під час все виплатила. на курси ходжу до сих пір, і вони вже окупилися, коли перші замовлення пішли!”